Konaklama

Zeytinliboğaz Permakültür çiftliğinde konaklama yapanzeytinlibogaz misafirlerimiz üretime dahil olurlar. Verilecek kısa bilgiler ile işlerin tarifi yapılır.Mutlaka her ziyarette yeni bir bilgi veya deneyim kazanılır.Üretimlere katılır,tecrübelenir,tecrübelerinizi paylaşır ve bir çok aidiyet kurarsınız .Yenilenirsiniz.

Çiftliğimiz permakültür tasarımı ile yeniden yapılanmaktadır.Bir çok uygulamanın yerinde gözlemlenebilir olması ilgilenenler için önemli bir fırsattır.

Su,Erişim ,Yapılar,Bitki ve Hayvan sistemleri Zeytinliboğaz Çiftliğimizde permakültür ilkelerine uygun hale getirilmektedir.Bu sürece tanık olmak isteyecek dostlarımızı konaklamalı olarak çiftliğimize bekliyoruz.

İster çadırınızla,ister karavanınızla ,isterseniz çiftlik evimizde,isterseniz ağaç evlerimizde kalabilirsiniz. Aileler için 3-4 kişilik ranzalı odalar ,singlelar için 2-4-6 kişilik ranzalı ağaç evler tercih edilebilir.2015-01-08 12.39.06

 

 

 

 

 

Günibirlik geziler ile rehberlerimiz ile çiftlik ve çevresindeki köylerimizi dolaşıp,yerel halk ile kaynaşıp,yerel ürünlerden edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın